ERMAŞ MADENCİLİK SAN. TUR. TİC. A.Ş.

ULA FABRİKA

Uygarlıkların yapı taşı olan doğaltaşa ilgi her geçen gün sürekli artıyor. Tekdüze sanayi üretimi olan yapı malzemelerinin yanında, doğanın bağrından binbir güçlükle çıkarılan ve her bir metresi bir sanat eseri olan doğaltaş, yapılarınıza sağladığı yüzlerce avantajın yanı sıra mistik bir dokunuşla mekanlarınıza bir anlam, bir kültür ve zerafet katıyor.
Anadolu’nun akdeniz kültür hazinesi olan Muğla’daki Antik Karia Bölgesi’nde kurulan Ermaş Mermer, antik çağlardan beri sayısız uygarlıkların saraylar, şehirler ve muhteşem anıtlarında kullanılan mermer ve travertenleri ülkemiz ve dünyanın hizmetine “ERMAŞ” markasıyla sunmaya devam ediyor.
1985 yılında faaliyetine başlayan ana fabrikamız %100 kalite ve ihracat odaklı olarak faaliyet göstermekte olup 7.000m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000m² alan üzerine kurulmuştur.
Fabrikamızda üretim en son teknolojik teçhizat makine ve ekipmanlar ile yapılmakta olup, her türlü mermer işlenebilmektedir. Kişiye özel üretim ve uygulamalar bünyemizde bulunan atölyelerde tamamlanıp çok değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Shadow

ERMAŞ

ADRES : Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No : 148 ULA -MUĞLA -TURKİYE

ALAN : 7.000 m2 KAPALI AÇIK : 40.000 m2

BAŞLANĞIÇ TARİHİ : 1985

AÇIKLAMA : Mermer üretim tesisi