İnsan Kaynakları Politikamız

En değerli varlığını “insan kaynağı” olarak gören  ve bunu kurum kültürü haline getiren , çalışanların motivasyonlarını ve şirkete bağlılıklarını sürekli kılmak için gerekenleri en üst düzeyde  yerine getirmeyi hedefleyen ,Çevreye,  iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, Çalışanlarımızla bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı nitelikli,  huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamak temel amacımızdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

is_sagligi

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Ermaş A.Ş bünyesindeki, 600’den fazla çalışanı olan iş yerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları faaliyet göstermektedir. Kurullar, çalışanları için Sağlık ve Güvenlik konularında karar alıcı rol oynarlar.

KARİYER FIRSATLARI VE YETENEK YÖNETİMİ

kariyer-ve-yetenek-yonetimi

Ermaş’da kariyer yollarımızı değiştirme veya farklı deneyimler kazanma fırsatından faydalanabiliriz. Açılan pozisyonlar öncelikle iç ilanla şirket içinde duyurulur ve bu ilanlara dileyen çalışma​ arkadaşlarımız başvurabilir. Değerlendirme sonuçlarına göre kariyer ve terfi hareketleri yapılır..

EĞİTİM ,GELİŞİM VE PERFORMANS YÖNETİMİ

SPS Akademi-35

Ermaş A.Ş, çalışanlarının görevlerini en verimli ve keyifli şekilde yapabilmeleri için yurtdışı ve yurtiçi eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimleri de sunar.

AÇIK POZİSYONLAR

Ermaş Organizasyonlar

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Shadow
Slider